Czym jest Evosystem ?

Evosystem jest serwisem internetowym udostępniającym wizualizację zużycia mediów. Dane pomiarowe dostarczane do serwerów Evosystem są wczytywane do baz danych, a następnie udostępniane użytkownikom za pośrednictwem strony internetowej www.evosystem.pl. Dostęp do danych możliwy jest dla nieograniczonej liczby użytkowników oraz urządzeń pomiarowych, a logowanie do systemu może odbywać się z każdego miejsca na świecie.

Dostępne raporty i szereg funkcji dają nieograniczone możliwości gospodarowania energią. Evosystem jest jednym z pierwszych serwisów umożliwiających kontrolę mediów nie tylko pod względem zużycia, ale również pod kątem finansowym. Dzięki zaimportowanym cennikom ze wszystkich terenów dystrybucji energii, użytkownik ma możliwość skontrolowania poprawności rozliczeń, przeprowadzenia analizy ilościowej jak i jakościowej zużycia oraz estymacji wielkości zużycia jak i kwoty należnej za media na koniec okresów rozliczeniowych.

EVOSYSTEM to kompleksowa usługa, obejmująca jednocześnie wiele działań i wykorzystująca nowe metody optymalizacji – przede wszystkim kosztów i zużycia energii elektrycznej.
Evosystem to kompleksowa usługa, obejmująca jednocześnie wiele procesów i wykorzystująca najnowsze metody optymalizacji kosztów i zużycia energii elektrycznej jak i pozostałych mediów takich jak gaz, woda czy energia cieplna.

System umożliwia wprowadzanie danych z faktur rozliczeniowych, a następnie porównywanie oraz kontrolę danych między fakturami rozliczeniowymi a danymi pomiarowymi.
Evosystem jest powszechnie stosowany w centrach handlowych, sieciach super i hipermarketów, restauracjach, stacjach paliw, fabrykach i wielu innych przedsiębiorstwach. Dostęp do danych o zużyciu energii lub rozliczeniach posiada zarówno sprzedawca jak i konsument medium. Dzięki olbrzymiej pojemności serwerów, dane o zużyciu i rozliczeniach są przechowywane przez nieograniczony okres czasu, co pozwala na analizę danych historycznych.

Evosystem uzyskał przewagę nad innymi programami związanymi z monitoringiem energii przede wszystkim ze względu na dostępność z dowolnego miejsca, brak wymaganych licencji oraz możliwość dołączenia nieograniczonej liczby odbiorców, liczników, taryf i cenników. Dodatkowym atutem jest opieka administracyjna firmy Evolution System, dzięki której użytkownik jedynie zgłasza zmiany. W celu zabezpieczenia prawidłowości raportów, wszelkie konfiguracje cenników, układów pomiarowych czy sposobów rozliczeń wykonują pracownicy Evolution System.

Poznaj zastosowanie i funkcje usługi Evosystem klikając tutaj.

Skontaktuj się z nami

22 722 20 35

Zobacz również

Poznaj zalety nowoczesnego systemu Evo Commander

Evo-Commander jest rozbudowaną wersją Evo-S, dzięki której użytkownik ma możliwość sterowania urządzeniami w obiekcie, a tym samym kontroli nad całym obiektem czy grupą obiektów. Evo-Commander wyposażony jest w 36 programowalnych wyjść/wejść. Wyjścia są przeznaczone do podłączenia przekaźników styczników wykonawczych. Wejścia natomiast służą do potwierdzenia zwrotnego wykonania czynności na wyjściach. | więcej

Czym jest Evosystem ?

EvoSystem jest serwisem www udostępniającym wizualizację zużycia mediów. Dane pomiarowe dostarczone do serwerów EvoSystem są wczytywane do baz danych, a następnie za pośrednictwem strony internetowej www.evosystem.pl udostępniane są użytkownikom | więcej

Oferujemy liczne usługi dodatkowe oraz wsparcie techniczne dla naszych systemów

Nasza firma świadczy pełen zakres usług związanych z zarządzaniem takimi mediami jak energia elektryczna, gaz, energia cieplna, woda. Pełny outsourcing powoduje że klient przeznacza swój czas na sprawy bezpośrednio związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, a współpraca z nami powoduje że zachowuje poczucie bezpieczeństwa energetycznego na obiekcie. | więcej

Evo system logo

Evolution System Sp. j.
ul. Poznańska 86/88
05-850 Jawczyce

tel./faks 22 722 20 35
tel. 609 776 789

www.evosystem.pl
biuro@evosystem.pl

 icon_social_xl_05 icon_social_xl_03

© Copyright 2017 Evolution System.Wszystkie prawa zastrzeżone.