home_graphic_A
Evosystem to kompletny serwis www, który zapewnia zarządzanie energią na najwyższym poziomie.

Evosystem to kompletny serwis www, który zapewnia zarządzanie energią na najwyższym poziomie.

Pragniemy przedstawić Państwu Evosystem – nowoczesne narzędzie, które już na pierwszy rzut oka charakteryzuje się przejrzystym sposobem wizualizacji danych pomiarowych. Zarządzanie energią wymaga wielu procesów analitycznych, dlatego też wyposażyliśmy nasz system w szereg mechanizmów raportujących oraz funkcjonalności związanych z kontrolą i porównywaniem rozliczeń. Dzięki elastycznej architekturze, Evosystem może zostać dostosowany do potrzeb użytkownika. Jesteśmy więc w stanie zagwarantować, że narzędzie, które oddajemy w Państwa ręce, stanowić będzie nieocenioną pomoc w analizowaniu i kontrolowaniu kosztów zużycia energii. To jedynie kilka zalet naszego systemu, dlatego jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o usłudze Evosystem kliknij tutaj.

Webserwer Evo-S oraz Evo-Commander.

Webserwer Evo-S oraz Evo-Commander.

Evo-S to urządzenie, którego podstawowym zadaniem jest odczyt urządzeń pomiarowych i dostarczenie pozyskanych danych do ustalonego adresata. Oprócz tego Evo-S może pełnić funkcję tzw. strażnika mocy, tj. pozwoli uniknąć wystąpienia przekroczeń mocy, jak również umożliwi dostosowanie się do ograniczeń w jej poborze, jeśli takowe zostaną wprowadzone przez organy państwowe. Po więcej informacji o urządzeniu Evo-S kliknij tutaj.

Evo-Commander posiada wszystkie funkcjonalności Evo-S, ale jest również dodatkowo rozbudowany o możliwość sterowania urządzeniami w obiekcie (BMS – Building Management System). Ponadto, to narzędzie może również odczytywać dodatkowe parametry jak np. temperaturę, wilgotność i inne. Evo-Commander znajduje zastosowanie przede wszystkim na większych obiektach, tam gdzie występuje potrzeba opomiarowania i sterowania różnymi grupami urządzeń. Po więcej informacji o urządzeniu Evo-Commander kliknij tutaj.

Współpraca z nami.

Współpraca z nami.

Jeśli Państwa firma zużywa media energetyczne, pragniemy zaoferować współpracę, która z pewnością przyniesie wymierne korzyści finansowe, jak również zapewni Państwa firmie racjonalne funkcjonowanie w zakresie potrzeb energetycznych. Współpraca może polegać zarówno na pełnym outsourcingu energetycznym lub też na dostawie narzędzi do prowadzenia analiz we własnym zakresie.

Naszą ofertę uzupełniają ponadto audyty efektywności energetycznej, doradztwo przy uzyskiwaniu białych certyfikatów, jak również wdrażanie w przedsiębiorstwach normy ISO 50 001.

Pobierz aplikację

i zacznij oszczędzać

sprawdź rozwiązanie Evosystem

OPIEKA KONSULTANTA

W przypadku pojawienia się pytań, nasz konsultant chętnie pomoże i doradzi w realizacji Twoich planów.

NIEKWESTIONOWANE OSZCZĘDNOŚCI

Aplikacja śledzi rynkowe ceny energii elektrycznej oraz gazu, dzięki czemu wiesz więcej o swoim poziomie cenowym - i to zupełnie za darmo.

 

WYGODA UŻYWANIA

Aplikacja jest responsywna dzięki czemu wyświetla się poprawnie na ekranach wszystkich urządzeń a to sprawia, że dane są odpowiednio wyeksponowane.

ŁATWY DOSTĘP ON-LINE

Do swojej aplikacji zalogujesz się łatwo i szybko dosłownie trzema kliknięciami.

 

Prosta w obsłudze

Aplikacja mobilna Evosystem w wersji bezpłatnej na systemy operacyjne Android, to darmowy, prosty i skuteczny sposób na bycie na bieżąco z cenami energii elektrycznej oraz gazu. Po ściągnięciu aplikacji i rejestracji, w kilku prostych krokach utworzysz raporty, które pomogą w podejmowaniu decyzji zakupu energii elektrycznej lub gazu w firmie. Aplikacja wyliczy prognozy i doradzi jak powinna wyglądać oferta cenowa, względem aktualnych uwarunkowań rynkowych lub Twoich targetów cenowych.

Evosystem - ekran aplikacji Evosystem - ekran aplikacji

Komfort i bezpieczeństwo

Aplikacja Evosystem posiada intuicyjny interfejs, o technicznym charakterze. W kompleksowej usłudze Evolution System, aplikacja Evosystem rozbudowana jest o dodatkowe parametry po dodaniu których, będziesz mógł z łatwością prześledzić średnie ceny energii w konkretnych okresach czy rankingi zużycia energii przy wielu punktach poboru. Aplikacja Evosystem zadba także o kontrolę budżetu firmowego przeznaczonego na energię elektryczną, pamiętając o wyznaczonych limitach. Aplikacja posiada możliwość tworzenia raportów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb Użytkownika.

Evosystem - ekran aplikacji Evosystem - ekran aplikacji

POBIERZ APLIKACJĘ I ZACZNIJ KORZYSTAĆ JUŻ TERAZ

PLIKI DO POBRANIA

REGULAMIN APLIKACJI

Najczęściej zadawane pytania, opis działania aplikacji.

TYP: pdf

Evo system logo

Evolution System Sp. j.
ul. Poznańska 86/88
05-850 Jawczyce

tel./faks 22 722 20 35
tel. 609 776 789

www.evosystem.pl
biuro@evosystem.pl

 icon_social_xl_05 icon_social_xl_03

© Copyright 2017 Evolution System.Wszystkie prawa zastrzeżone.